balu: (Default)
На третій рік війни. От така у нас хунта.
UPD: Таки тільки почали розслідування, арешту не було.
balu: (Gene Kranz Луна - она вот там)
Особливо поздоровляю команду Маска.
balu: (Default)
Чомусь пишуть, що це втрачена естетика. Як на мене,  то ніхто не заважає у цьому напрямку працювати. А стаття, як на мене, дуже цікава.
balu: (Gene Kranz. Запарка.)
Тут у Валєтова черговий срач вималювався. На імперську тему. Рачьйо [livejournal.com profile] firrein  агітує:
...
Вне империи русские жить не могут. Вне империи мы исчезаем, как исчезли реально существовавшие римляне и византийцы. Поэтому для нас вопрос сохранения имперской модели - это вопрос жизни и смерти.
...
Наша [імперська] модель дохуя несовершенна, простите нас за это. Но эта модель готова была вас принять как равных, европейская - никогда.

І трохи нижче прекрасне:

Наше благополучие ведь важнее благополучие таких как ты [тобто українця]: мы значительно ценнее для мироздания.


От так ось. Це є чергове наочне підтвердження тез кафедри, що розмір пам’яті ракоцапів  доволі обмежений і вони не пам’ятають, про що пизділи кілька постів тому.

balu: (Default)
Наочна ілюстрація картинки:

Написано гарного поста на тему різниці менталітетів і як боротись з проблемами, що нею породжуются. У числі інших згадано Scrum. Але влізло рачьйо з прекрасним:
Заметьте такую мелкую деталь - весь разговор ведется для того, чтобы
"тренингами" привести русских в состояние "управляемости" (сделав
"правильными" и понятными холуями тех, кто нас захватил в 90е).
Собственно, даже больше - сам "СКРАМ" есть метод подгонять рабов
плёткой (физически сегодня как бы не принято, поэтому СКРАМ).
Проводящих "тренинги" надо вешать вместе с "американскими менеджерами".
Ищите деревья с парой удобных сучьев.
П.С. как человек половину взрослой жизни проживший в США подтверждаю:
понимание у автора верное.
Хотя он не союзник вам, а надсмотрщик, правая рука рабовладельца.


Воно приперлось у країну з іншими звичаями, які сприяють тому, що життя в цій країні варте переїзду через океан і жаліється на РЛО. При тому, що методи, які застосовувалися в СРСР, РФ чи Україні набагато гидші.
balu: (Default)
Те, що копи застрелили мажора, було сприйнято суспільством дуже позитивно. І дуже негативно сприйнято арешт Олійника. У ідіотів владного прошарку видно зовсім вже зірвало клепки, раз вони забули події дворічної давнини і не бачать, як багато людей хоче пустити кров. Це дуже погано для всіх, враховуючи війну і велику кількість обстріляних людей.
balu: (Default)
Норвежці зняли 8 дуже гарних роликів на тему сексуальної освіти. Подробиці тут.
balu: (Default)
зараз, схоже, в мовах програмування почалася ера мейнстрима з людським обличчям. І величезна заслуга тут у Python, який зробив упор на простоті написання та розуміння кода та популяризував ці принципи. Потім, правда, з версії 2.4, розвиток пішов не туди.
balu: (Gene Kranz Луна - она вот там)
Я почав використовувати мову програмування Python1 коли це ще не стало модним: років 10 - 12 тому. Тоді десь 80% розробників програм використовували продукцію Borland: Delphi або C++ Builder. Python, на пострадянських теренах не мав навіть свого сайту, а 30-40 пітонщиків користувалися службою розсилки і всі всіх знали. З англійською у мене тоді було тугувато, а з перекладеної літератури була тільки одна книжка любительського перекладу. Але у Python, на той момент було дві величезних переваги: по-перше, він був реалізований під кілька платформ, включаючи Лінукс, з яким я тоді почав вовтузитись, а цільова платформа Borland була тільки Win32. І, по-друге, але головне, Python був технологічним проривом оскільки був вдалим поєднанням невеликої кількості простих ідей. В результаті коду на Python виходило у 2-3 рази менше, ніж у Delphi чи Java, його було набагато легше читати, супроводжувати і розгортати. Колеги делфісти дивилися на мене як на дивака але дуже швидко ситуація змінилась: я створював робочі програми швидше, ніж вони. Це позитивно позначилось на моїй кар’єрі і не дуже на їхній.
Зараз Python, відповідно рейтингу TIOBE посідає 5-те місце за популярністю, ба демонструє її збільшення. Але я вважаю, що він зараз у ситуації Delphi 10-15-ти річної давнини, коли з’явились нові технологічні ніші, де Делфі була або недоречна, або її не можна було туди запхнути, змінилася коньюктура основних гравців і керівництво Borland почало метушитись і просерло всі полімери. По-перше, зараз теж з’явились технологічні ніші де Python недоречний - планшети і смартфони, чиї батарейки він просто жере. По-друге, Python перестав бути простим. Якщо до версії 2.4 він ще претендував на простоту, то потім з’явилась велика кількість простих і не дуже функцій, котрі потрібно просто тримати в голові. З’явились дві несумісні між собою гілки мови і постійна несумісність по бібліотекам навіть на рівні неосновних гілок. Через втрату простоти він втратив ще одну нішу - скриптування для вбудованих систем, котрі можна віддати непрограмістам. По-третє, він так і залишився повільним і з деякими родовими травмами. Але головне - з’явились нові конкуренти: прості і компактні але швидкі і без родових травм Python. Це Swift і Go, між якими і точитиметься основна боротьба2.

Я вважаю, що Python, як і всяка гарна технологія, вплинув на інші технології3 та надав кілька уроків, основним з яких, для мене, є те, що треба триматися подалі від динамічної типізації крім випадків, коли вона є технологічною основою вимог до системи4.

1 - Крім Python я використовую ще багато чого, але він був основним інструментом.
2 - Зараз складно сказати, як саме складеться доля у цих мов, але мені більше імпонує Swift.
3 - На тіж Swift та Go.
4 - Одним прикладом таких систем є Lisp.

balu: (Default)
Сьогодні 200 років з дня народження леді Ади Лавлейс, в дівоцтві Байрон, матері-засновниці програмування.


За нагадування дякую [personal profile] vitus_wagner.

balu: (Default)
Навіяно ось цим. Чи розуміють російськомовні симпатики України, що використання російської мови автоматично робить їх російською цільовою аудиторією? Хоча б тому, що пошукові системи будуть перенаправляти їх саме на російськомовні ресурси величезна маса яких так чи інакше транслюють російський імперіалізм.
balu: (Default)

Колись давно, ще в совєцькій Одесі я добирався вночі з побачення до рідної общаги. Ну, було діло... Та я не про те, власне...
І от серед нічного, вщент зрусифікованого, міста раптом почув прекрасну соковиту українську мову. По бруківці, між заплетених виноградом стін йшли двоє чоловіків і про щось розмовляли.
Я вже геть не пам'ятаю про що була та розмова, але я просто йшов за ними як та миша із мультика про Чіпа і Дейла, яка чула запах сиру.
Давно я пропустив поворот на свою вулицю Комсомольську ( тепер знову Старопортофранківську), а сили відірватися від того чистого джерела української мови не було..
Це зараз я вже розумію що слово - то найсильніший вплив і наймогутніша зброя у світі.
Спочатку було Слово і Слово було Бог.
Світ творений Словом а не силою, капіталом, чи індустрією.
У вдячному єврейському псалмі співається про шоймера (оборонця), який ніколи не засне, не злякається і захистить Ізраїль.
Ізраїль відбувся як держава саме тоді, коли одна людина примусила вивчити івріт цілу націю, яка розмовляла мовами всього світу. І тепер в обороні народу стоїть їхня мова, яка була зовсім зникла і знову відродилася і не засне і не злякається ніколи.
В основі багатовікової агресії Московського Ординського Улусу проти України, його ненависті і цієї війни, якраз лежить мова.
Пошкреби самого інтелігентного і просунутого жителя Московії - і, з-під культурних нашарувань університетської освіти і поезії срібного віку, вилізе наколка "Разгаварівай па-чєлавєчєскі, хахол!"
Ви думаєте, що росіяни не здатні вивчити українську мову, тому не розмовляють нею, навіть проживши в Україні по тридцять років? Здатні. Коли треба отримати грін карту чи вид на проживання в клятій Гейропі, то вивчають прокляту англійську і німецько-хвашистську мову аж бігом. А тільки стає питання про українську (білоруську також. Сябри знають), то весь інтелект ніби кудись зникає. Як у другокласника перед дошкою.
Краще бути згвалтованою ніж українізованою - це їхній принцип і основа співіснування з нами. Альтернативи для них не існує. Або ми перейдемо на російську, або нас уб'ють. Різними способами.
Можна швидко - залпами Граду із-за кордону, а можна повільно, але не менш ефективно - повзучою русифікацією. І, хоч в другому випадку міста і села не будуть вкриті гниючими трупами, але українців там також не залишиться.
Так як сталося на Кубані, куди перебралися запорожські козаки- сіль землі і нації української. А тепер їхні нащадки, російськомовні "казачкі" з українськими прізвищами, приїздять на Донбас "убівать хахлов".
Захистом України є не тільки артилерія, ракети і армія, і не тільки добровольчі батальони із волонтерами, а в першу чергу українська мова.
Не вихолощена, максимально спрощена і примітизована щоб наблизити її до російської, а багата і красива. Так як я чув тоді в Одесі. Із своїми гарними словами і зворотами.Із перлинами, такими як - розгардіяш, шарварок, замурзаний, бешкетник, подружжя, чимало, олія, смар, олива, мастило, обрій, небокрай, кохання, шкереберть, дошкуляти, міркувати, ну і нехай щастить врешті-решт ! )))
А фраза українських військових розвідників в прямому ефірі про те, як вони "нишпорили в запіллі, чигали в шелягах і, аби не панькатися, зметикували і, крадькома, налаштували тенета в манівцях на царині, в які, врешті решт, спірвали якесь велике кацапське цабе, і наразі човгають домів навпрошки чагарями проз кавунове бадилля, з цим недорікуватим покидьком у лантусі" начисто вирубає кацапських шифрувальників.
От зараз згадайте і напишіть українські слова-перлини, яких ординці не зрозуміють, або яким немає відповідників в російській мові.
Бережіть їх, не забувайте, вживайте і вчіть дітей.
Тільки мовою твориться український світ. І напівміри і угодовство тут неприпустимі.
По аналогії із крилатим виразом "скромність - найкоротший шлях у невідомість" - "російськомовність - найкоротший шлях до зникення українців".
Дивно і трошки соромно спостерігати за тим, як україномовна жіночка переходить на спілкування російською із такою ж україномовною жіночкою в маршрутці чи на базарі.
А коли ведучі телепрограм вперто "штокають" і "какають"(при цьому "гекаючи по полтавськи) до україномовних гостей і учасників шоу,то це взагалі за гранню добра і зла. Скільки можна нас у себе вдома принижувати?!
Гей,алльоу! У нас тут Україна чи вже Малоросія?! Ви реально задовбали!
Оце і є та сама повзуча русифікація, яка починається із запопадливого переходу на російську в спілкуванні між українцями, а закінчується сепаратистами, окупованими територіями і качам, яке пливе по містах і селах України.
Не треба примусової українізації.
Це лякає зросійщених попереднім колоніальним життям українців. Потрібна дерусифікація. Постійна і всюди.Запустити зворотній процес нищенню нашого народу як народу. Бо народ визначається не місцем проживання а своєю мовою.
Треба не заважати природній українізації..
Просто віддавати дітей в українські садочки і школи. Просто українцям розмовляти між собою українською.
Нас в Україні абсолютна більшість, тому все стане на своє місце. Не за рік чи за два, а от за десять точно. І тоді ніяка Орда нічого не вдіє.
Бо на сторожі коло них поставлю Слово!, - говорив Пророк української нації.
Він знав що казав, бо Слово дійсно ніколи не засне і не злякається.
Аби лиш ми не заспали, не злякалися і використовували свою Божественну Зброю, своє Слово в обороні України.
І для нас, при всій нашій толерантності, лагідності і терпимості, це Слово було, є і має буде українським!

P.S. Хоча ,після наших кіборгів і героїчних добробатів,міф про українців як сумирних телят уже не актуальний.
Українське Слово- це слово воїнів,героїв і шляхетних лицарів.
І для цього не треба красти чужу історію і вигадувати побрехеньки про "пабєду" і "дєдиваєвалі"..

Досить просто вслухатися в прості українські слова- "Слава Україні! - Героям слава!"

https://site.ua/lirnyksashko/1572-shoymer-%D0%86zrael-abo-storoja-ukrayini/
balu: (Default)
Винесу з коментів.
Гепа таки щось для Харкова робе. І це відображаєтьсяі на результатах місцевих виборів. Плюс бонусом ідуть результати інших виборів. Не раз таке спостерігав.

Так що Пєці банально треба звернути увагу на кадри.

balu: (Gene Kranz. Запарка.)
У мене в стрічці йдуть поряд фантазії про Білосніжку і ось це ось.

В обох постах вся сіль в каментах.

balu: (Default)
Ирина Алкснис 2 октября в 4:59 · отредактировано ·
Наткнулась на просторах Интернета на очередную дискуссию по экономике. Либералы против левых, национализация-приватизация, высокая базовая ставка, низкая базовая ставка, инфляция, девальвация, цены на нефть, курс рубля и т.д. и т.п.
Я верю своим френдам-профи, которые говорят, что экономический блок правительства у нас слабый. Не предательский, не продажный, а просто слабый. Реагирующий на события, причем с запозданием, а не формирующий повестку дня.
Но чем дальше, тем более я убеждаюсь, что значения это не имеет.

Чем больше я - не экономист - наблюдаю за событиями в российской и мировой экономике, тем больше утверждаюсь во мнении, что экономика как наука и экономисты как профи находятся в очень глубокой ж.. яме.

Нет никакой разницы между Кудриным и Глазьевым, между Делягиным и Набиуллиной. Вообще никакой.

Абсолютно все экономические системы, о которых они спорят, либо уже потерпели крах, либо это крах происходит у нас на глазах. Так что, все эти инфляции, девальвации, дешевые кредиты и количественные смягчения - это даже не мертвому припарка. Сгинула советская система, закончились тучные нефтяные 2000-е, прямо сейчас в прямом эфире мы наблюдаем, как сползает в пропасть западная экономика. Выжить она может быть и выживет, но больно будет очень.

А значит политическому руководству страны нет никакого резона дергаться. Эту проблему - краха существующей экономической системы и преодоления текущего экономического кризиса - невозможно решить экономическими методами. Финита.

Ну, а поскольку страной руководит человек, обладающий талантом находить нетривиальные решения, то именно это у нас и происходит.
Если проблему с экономикой нельзя решить экономическими методами, он начал их решать политическими.

Цель проста: неважно, какая система, какой уровень базовой ставки и курс рубля будет сегодня, через пять или пятьдесят лет, главное - в государственную казну должны бесперебойно литься потоки денег. Причем эти потоки должны быть гарантированы не на сегодня-завтра, а на десятилетия вперед.

И именно созданием такой системы Кремль сейчас занимается.

Направления и работа по ним достаточно очевидны:

1. Россия как транзитная территория между Западом и Востоком - у нас бешеными темпами развивают транспортную инфраструктуру.
2. Экспорт энергии - строительство и контроль системы трубопроводов + агрессивный захват мирового рынка атомной энергетики.
3. Несколько ключевых направлений экспорта (с/х продукты, вооружение и др.) - масштабные госвложения в эти отрасли + тоже активное продвижение на мировом рынке по этим направлениям.

Но этого недостаточно.

Мы вступаем в период долгой и глубокой демографической ямы в стране. У нас будет мало работающих и много пенсионеров. А население страны для стабильности системы должно жить более-менее благополучно. А на это нужны деньги, и их нужно где-то государству брать, причем бесперебойно.

И тут вырисовывается простой и банальный ответ: контроль над чужими ресурсами.

Благо идет перекройка мировой системы и шансы на это вполне хороши.

России нужны доли в иностранных месторождениях и предприятиях, которые будут приносить ей деньги. И именно этим активно занимаются российские корпорации последние годы. Но тут мы залезаем на чужую - западную - поляну, и нам надо будет что-то предложить взамен наши партнерам. А вернее, не что-то, а очевидное - защиту. Банальную силовую защиту.

В общем, впереди у российской армии очень много заграничных операций - и по принуждению к миру, и по защите законных правительств, и т.д. и т.п.

И наши ребята-летчики, что сейчас бомбят боевиков в Сирии, они не просто абстрактные или конкретные национальные интересы защищают.
Они на наши с вами пенсии зарабатывают.


via [livejournal.com profile] pan_andriy 

Ну і від мене:


balu: (Default)
Putin won his war in Ukraine. Хоча все може пояснюватись поважним віком автора. В любому випадку, індикатором ситуації буде вступ України до ЗВТ.
balu: (Default)

дуже гарна стаття Оксани Забужо про громадян Путіна у владі України, першою з яких була Маша Гайдар. Мова у статті йде про переселення до України тих, кого Путін потіснив у Росії - зробивших провальні реформи колег Єльцина. Тепер вони хочуть дорватися до влади тут під соусом "Україна - это хорошая Россия без Путина". Як на мене, Россия "хорошей" бути не може - ментальність не та. Все рівно буде вибудовуватись та модель суспільства, заснована на вертикалі влади. Бо будувати інші працюючі моделі росіяни просто не вміють*.

* - до речі, я добре розумію вдячність росіян до Путіна. Традиційна модель керування, якої він дотримується, хоч якось працює. А те, що хоч якось працює краще ніж те, що не працює зовсім.
balu: (Default)
74 роки тому був скоєний один з найбільш кривавих злочинів більшовиків на території України - підрив ДніпроГЕСу, в наслідок чого загинуло понад 100 000 життів мирного населення.
Станція була замінована заздалегідь (до початку серпня) 157 полком НКВД, Використовувалося більше 20 тонн вибухівки - амоналу, керував операцією інженер-полковник Епов Борис Олександрович. 18 серпня 1941 дві дивізії Вермахту (9-а і 14-я) підійшли до Запоріжжя, Червона армія (8-а, 9-а армія з прикріпленими окремими частинами) була повністю деморалізована і після перших сутичок почала відступ, командування дало наказ на підрив ДніпроГЕСу. Близько 20:15 пролунав вибух на станції і був утворений пролом понад 165 м, спровокував хвилю заввишки близько 30 метрів, яка змила прибережну міську смугу, хвиля докотилася до о.Хортиці і дійшла до сусідніх міст - Нікополя і Марганця. Хвилі знесли понад 100 000 життів населення, знищили велику частину дніпровського флоту, незліченна кількість людей залишили без дахів над головою, частини німецького Вермахту лише спостерігали в біноклі за  драмою загибелі сотень тисяч людей.
via

Profile

balu: (Default)
balu

June 2017

S M T W T F S
    123
45 678910
11121314151617
18192021222324
252627282930 

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Jun. 25th, 2017 05:24 pm
Powered by Dreamwidth Studios