o/

Mar. 15th, 2017 09:39 am
balu: (Ой-вей)
я канєшно нінашо не натякаю...
https://prozorro.gov.ua/tender/UA-2016-12-28-000756-b
але це ремонт Гетьмана Сагайдачного який виграла Ленінська кузня
balu: (Default)
На наших теренах представники яйценосної статі часто вважають жіноцтво такою собі дурнішою версією чоловіка. Ця думка оманлива і от чому: жінка шукає чоловіка кращого за себе. З дурнішим за себе мало яка просто погодиться спати. А якщо погодиться то навряд чи чоловік, в решті решт, залишиться задоволеним. Виключення, звісно, є. Я знаю цілих два.
Так от, ситуація, коли Пєтя у Свєти розумний чоловік, а сама Свєта розумніша за Васю є абсолютно нормальною.
balu: (Default)
Nokia готує реінкарнацію культової моделі 3310
Запізно. Років 5 тому монохромні телефони з музичним плеєром, картою пам'яті, еджом були б актуальні. Я Нокією 1100 до 12-го року користувався. Та й зараз інколи. І, головне, все ж було, чому не всунули ще один роз'єм - незрозуміло.
А тепер вже все - пішли смартфони і телефон з картою пам'яті і програвачем мало кого цікавить.

Хуцпа

Dec. 28th, 2016 09:02 am
balu: (Default)
Я вважав цю людину розумнішою, освіченішою і тверезішою. Дарма, виявився таким же людожером:

Какой русский шовинизм? НЕ было никакого русского шовинизма. Было наоборот, искусственное выращивание украинской интеллигенции, создание на пустом месте языка из местечковых диалектов, которые отличаются от курских меньше, чем курские от вологодских. Это все издержки проекта Мировой Революции. Большевики хотели таким образом Европу, уже пораженную бациллой национализма приманить. Но все равно ведь не получилось. А когда оказалось, что проект мировой революции накрылся, и Коминтерн был распущен, отменять федеративное устройство было уже поздно. Так-то в 20-е годы, на волне общей ликвидации безграмотности ассимилировать Украину было бы несложно. Тогда была очень большая тяга к городской культуре, к книжным знаниям. А украинской городской культуры толком не было, ее на ровном месте создавать пришлось.
http://vitus-wagner.dreamwidth.org/1239699.html?thread=47725971#cmt47725971

А вот за выражения на вашем местечковом диалекте я и забанить могу.
http://vitus-wagner.dreamwidth.org/1239699.html?thread=47727251#cmt47727251

Утверждение что "разбудить национализм" может страна - это когнитивное искажение, характерное как раз для национализма. Страна - понятие физикогеографическое, и только тот, чьи глаза ослеплены национализмом, может считать действия государства или элиты действиями страны. А элита у нас общая - все эти Ельцины, Кравчуки, Путины и Порошенки - одна шайка-лейка, которая растащила по кусочкам нашу общую страну, и раздувает в ней национализм чтобы удобнее было воровать.
http://vitus-wagner.dreamwidth.org/1239699.html?thread=47725715#cmt47725715
balu: (Default)
В зв'язку з передислокацією ЖЖ у запорєбрік я видаляю акаунт.
Що ж з 17 лютого 2005 року
505Journal entries
8,041Comments posted
1,718Comments received
27 Tags
722 Memories
Останній запис про припинення діяльності було зроблено.
balu: (Default)
В Уніан переклали статтю з рейтерс. [personal profile] vitus_wagner  серйозно на неї відреагував. А українські патріоти і досі вважають то все дурнею.
balu: (Default)
От якими ж бовдурами потрібно бути, щоб користуватися російськими сервісами. Особливо на фронті.
http://www.unian.ua/society/1691697-rosiyski-hakeri-vidstejuvali-ukrajinsku-artileriyu-cherez-programu-na-android-zvit-crowdstrike.html
balu: (Default)

Народ, а если я организую акцию бойкота приобретения товаров в интернет-магазинах и компаний, поддержавших уменьшение размера беспошлинно завозимых товаров, поддержите?

Красиво, чтобы с лэндингом, платной рекламой и т.п. Субъективно мне кажется, что не менее 30% их покупателей это пользователи украинского ФБ. Пускай подохереют от экономического эффекта в виде черного лебедя.

Что думаете? Если поддерживайте прошу + и репост.

А пока не забываем подписать петицию об увеличении порога:

1. https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/820 2.5К (10%) за 7 часов!
2. https://petition.president.gov.ua/petition/31085

Фейсбук автора.
balu: (Default)

Студія "95 квартал", яка відзначилася численними антиукраїнськими вихватками, претендує на 50 мільйонів державних гривень у межах конкурсного відбору кінопроектів для формування Програми створення та розповсюдження національних фільмів на 2016-2017 роки. Зокрема, 15 млн грн із держбюджету студія просить на серіал "Слуга народу", а 35 млн – на мультфільм "Повернення Гуллівера". http://bit.ly/2cbIB4A

Закликаємо ДержКіно України не надавати державного фінансування студії "95 квартал"! Адже зеленські чоловічки регулярно принижують Україну та українців у своїх "шоу". Останньою краплею став їхній нещодавній виступ у Латвії на фестивалі "української культури", де вони заявили, що української культури вистачає лише на чотири дні, що українська економіка вийшла на новий рівень – рівень жебрацтва, й що Україна нагадує німецьку порноактрису, готову прийняти будь-яку кількість з будь-якого боку. http://bit.ly/2cAyasH

До того ж, практично вся продукція "95 кварталу" – російськомовна, а українську мову зеленські чоловічки грубо й зневажливо перекручують. Зважаючи на кількасотлітнє російщення, наслідки якого Україна досі не подолала, й на те, що одним з головних приводів нинішньої російської агресії проти України є мовний чинник, фінансування державою російськомовних проектів є неприйнятним!

Запрошуємо наших читачів висловити свою позицію з цього приводу на сторінці Держкіно – тут: http://bit.ly/2cTOHWf

Ні копійки тим, хто зневажає Україну!

balu: (Default)
На третій рік війни. От така у нас хунта.
UPD: Таки тільки почали розслідування, арешту не було.
balu: (Gene Kranz Луна - она вот там)
Особливо поздоровляю команду Маска.
balu: (Default)
Чомусь пишуть, що це втрачена естетика. Як на мене,  то ніхто не заважає у цьому напрямку працювати. А стаття, як на мене, дуже цікава.
balu: (Gene Kranz. Запарка.)
Тут у Валєтова черговий срач вималювався. На імперську тему. Рачьйо [livejournal.com profile] firrein  агітує:
...
Вне империи русские жить не могут. Вне империи мы исчезаем, как исчезли реально существовавшие римляне и византийцы. Поэтому для нас вопрос сохранения имперской модели - это вопрос жизни и смерти.
...
Наша [імперська] модель дохуя несовершенна, простите нас за это. Но эта модель готова была вас принять как равных, европейская - никогда.

І трохи нижче прекрасне:

Наше благополучие ведь важнее благополучие таких как ты [тобто українця]: мы значительно ценнее для мироздания.


От так ось. Це є чергове наочне підтвердження тез кафедри, що розмір пам’яті ракоцапів  доволі обмежений і вони не пам’ятають, про що пизділи кілька постів тому.

balu: (Default)
Наочна ілюстрація картинки:

Написано гарного поста на тему різниці менталітетів і як боротись з проблемами, що нею породжуются. У числі інших згадано Scrum. Але влізло рачьйо з прекрасним:
Заметьте такую мелкую деталь - весь разговор ведется для того, чтобы
"тренингами" привести русских в состояние "управляемости" (сделав
"правильными" и понятными холуями тех, кто нас захватил в 90е).
Собственно, даже больше - сам "СКРАМ" есть метод подгонять рабов
плёткой (физически сегодня как бы не принято, поэтому СКРАМ).
Проводящих "тренинги" надо вешать вместе с "американскими менеджерами".
Ищите деревья с парой удобных сучьев.
П.С. как человек половину взрослой жизни проживший в США подтверждаю:
понимание у автора верное.
Хотя он не союзник вам, а надсмотрщик, правая рука рабовладельца.


Воно приперлось у країну з іншими звичаями, які сприяють тому, що життя в цій країні варте переїзду через океан і жаліється на РЛО. При тому, що методи, які застосовувалися в СРСР, РФ чи Україні набагато гидші.
balu: (Default)
Те, що копи застрелили мажора, було сприйнято суспільством дуже позитивно. І дуже негативно сприйнято арешт Олійника. У ідіотів владного прошарку видно зовсім вже зірвало клепки, раз вони забули події дворічної давнини і не бачать, як багато людей хоче пустити кров. Це дуже погано для всіх, враховуючи війну і велику кількість обстріляних людей.
balu: (Default)
Норвежці зняли 8 дуже гарних роликів на тему сексуальної освіти. Подробиці тут.
balu: (Default)
зараз, схоже, в мовах програмування почалася ера мейнстрима з людським обличчям. І величезна заслуга тут у Python, який зробив упор на простоті написання та розуміння кода та популяризував ці принципи. Потім, правда, з версії 2.4, розвиток пішов не туди.

Profile

balu: (Default)
balu

August 2017

S M T W T F S
   12345
678910 1112
13141516171819
20212223242526
2728293031  

Syndicate

RSS Atom

Style Credit

Expand Cut Tags

No cut tags
Page generated Aug. 17th, 2017 07:50 am
Powered by Dreamwidth Studios