Entry tags:
Побачив ось
техніку, на якій вчився програмувати — Электроника МС-0511, у нас RT-11 там була, та ардуїна того часу — портфель з Микролаб КР580ИК80.
Мікролаб мені було цікавіше ковирять. Ще цікаво, 0511 була клоном PDP-11, на ній UNIX запускали?

ЗІ Ізвіняйте, за хабр.
Мікролаб мені було цікавіше ковирять. Ще цікаво, 0511 була клоном PDP-11, на ній UNIX запускали?

ЗІ Ізвіняйте, за хабр.
no subject
У мене теж був, але недовго. Мені його купили як інженерний калькулятор але це був оверхед, тому той продали, а замість нього купили простіше і менше, японця якогось, не пам'ятаю вже. Але я його дуже любив. А з МК-61 в технікумі опрацював, але закинув за першої нагоди. Все-таки ці калькулятори були тупиковою гілкою.
no subject
Для мене тут культурний етап. Домашніх персоналок чи навіть телеприставок не було (принаймні мало хто міг собі дозволити), а розважатися хотілося. На цьому виріс цілий напрям у тодішніх технічних журналах: калькуляторні програми з цікавою історією до них. Я вводив ті послідовності, ще не розуміючи до пуття принципи машинних
інструкційоперацій. Розуміння, що я тоді робив, прийшло заднім числом, коли вдома з'явився клон Спектрума і я взявся за його асемблер. До фактичної ж появи Спектрума вдома від моменту його анонсування батьком минуло не менше двох років, і весь цей час я програмував під нього… на папері.