balu: (frends)
2020-01-01 09:22 am

Для связи


Здесь можно оставлять мне сообщения. Разрешены анонимные комментарии.
Ниже некоторые мои посты, возможно они заинтересуют вас. )
balu: (Gene Kranz. Запарка.)
2017-09-28 01:12 pm

Калинівка

Читаючи, як серуть цеглою щодо Калинівки я згадав операцію Френтік. Тоді, влітку 1944-го!!!, німецькі бомбардувальники знищили важливу радянсько-американську повітряну базу. На щастя, тоді зі зрадофілами не панькалися.
balu: (Default)
2017-09-22 04:09 pm

Java 9

Тут сабж вийшов. Кажуть, що модулі сама значна фіча. А от і ні.  Це jlink — утиліта для створення власного дистрибутиву JRE під конкретну програму. Тільки запізнились з ним років так на 20.
balu: (Default)
2017-09-14 01:55 pm

Інтервата

ось ще тварин вам у стрічку. На цей раз лівачки-сталіністи, критики Голодомору. З заходу. Щиро бажаю їм опинитися в епіцентрі їхніх ідей.
Зверніть увагу на вік - оні же деті.
Що погано, схоже там таких повно. І ми для них - класові вороги і взагалі наці.

balu: (Default)
2017-09-14 01:46 pm

Дитяча література

Через погрози моралфагів виклало дитячу книжку Лариси Денисенко "Майя та її мами" у відкритий доступ. Тож видавництво виклало її у відкритий доступ. Посилання на pdf у статті.
Крім того, нагадаю, що Ісус теж був з дещо незвичної сімї
balu: (Default)
2017-09-05 10:16 am
Entry tags:

Руская класічєская макулатура©

Мені Толстоєвській і © ніколи не були близькі і витратити на це лайно час міг лише заради цікавого людознавства. За посиланням - один із перших дискурсів по непотрібності та шкідливості сабжу.
balu: (Default)
2017-09-05 10:13 am

(no subject)

Люблять московити про "високоє в чєловекє" потриндіти.
Але я, хоч убий, не розумію, чим погано одягати жовті штани та їздити у 30 років на ровері? Чим "Ігри престолів" гірші за Марка Твена?
Чи автор зовсім сліпий і не бачить, що сучасний Захід теж вміє захоплювати уяву підлітків і дорослих космосом, наукою та натхненою працею. І лаючи "динамичную карьеру в устойчивой компании" він протирічить сам собі. Між іншим, як і згадана іпотека, це зовсім не поганий варіант.
А от чого треба поменше, так це подвига. Бо йому завжди передують чиїсь прорахунки, або некомпетентність і боягузство.

balu: (Default)
2017-08-23 10:24 pm

Святкове

Зі святом вас, жидовство та бандерство. Будьмо!
balu: (Default)
2017-08-11 08:59 am

Lisp-овське

Браузер


3D графіка і анімація


Це, на хвилиночку, 1985 рік. І прогрес за 4 роки.
balu: (Default)
2017-08-01 02:05 pm

Винесу із коментів

И есть только один рецепт, который напомнил нам «Дюнкерк». Другого за тысячи лет войны пока не придумали. Тащить тяготы и лишения, чтобы сражаться до поражения врага. Чтобы единственным ответом на новость об окружении было 20 тысяч добровольцев, тонны сданной донорской крови и тёплых вещей, чтобы все, от водителя речного такси до хозяина пансионата, делами поддерживали армию, а армия забирала жизни врагов за этих людей.

Це не про сьогоднішню Україну. Величезна частина суспільства незадоволена "страшеним зубожінням" і "Сладкім Пєтєй". Не вилізають із супермаркетів, іздять на море, тріскаються від жиру, але незадоволені. А я марно пояснюю і пояснюю, що воююча Україна набагато заможніша і вільніша, ніж "мирний" СРСР.
Зараз Україна наступає на ті ж граблі, що і з Ющенком, тільки наслідки будуть гірші. І, що або і далі будете репатись від жиру з "Сладкім Пєтєй", або скотитесь у лайно, причому, дай Бог, як у 90-ті.
balu: (Default)
2017-08-01 10:09 am

MeDoc все бентежить мій мозок

на вихідних сформулював ще кілька моментів.
1) Атака на MeDoc зовсім не про класичні віруси, трояни і прочая. Від цього допомагають антивіруси, фаєрволи, розподіл прав, цифрові підписи і т.і. Це атака на розробників. Атакувати можна, перш за все, засоби розробки. І контроль версій та code review не допоможуть, бо хтозна, що там нагенерує компілятор чи обфуксатор.
2) Програмістам [1] не платять за безпеку. Особливо, якщо програмування не є основним бізнесом. Тобто написаний програмістами софт може бути дуже складним, але безпека там обмежується мінімальним захистом від дурня.
3) Безпека, сама по собі, дуже широка, складна і нудна для більшості розробників тема. Окрема складна спеціалізація. І, як показує практика, несумісна з зручністю кінцевого користувача (і, як наслідок, грошима від нього).
---------------
1 - є невелика кількість професійних спеців по безпеці. Особисто я ніколи б не підписався цим займатись.
balu: (Default)
2017-07-28 04:44 pm

і про вєликіх цивілізацій (України теж стосується)

В коментах до цієї чудової статті дурепа Dinni воняє про високоє в человеке. Свого часу я заговорив з однією московиткою лівих поглядів про те, що у Фінляндії є придорожні туалети - чисті і з гарячою водою. Та мені теж почала втирати, що якщо розбудовувати туалети, то легко забути про внутрішній світ і гідність Людини. На що я відповів, що туалети, то похідна гідності і внутрішнього світу. З іншої сторони, досягніть, хоча б чистої сральні, а потім думайте і про Человєка.

ЗИЯЮЩИЕ ВЫСОТЫ ВЕЛИКИХ ЦИВИЛИЗАЦИЙ
..«Хотел бы я посоветовать моим согражданам не убаюкивать себя дешёвой лестью западных людей о богатстве нашей культуры и величии нашей цивилизации... Давайте сначала научимся чистоте внутри и снаружи наших помещений, цивилизованному пользованию туалетами, поуменьшим леность и безответственность, лживость и вороватость среди наших людей, а потом поговорим о величии...»

Read more... )

balu: (Default)
2017-07-20 11:32 am
balu: (Default)
2017-07-12 02:27 pm

(no subject)

До цього ось посту Ліни Костенко.
Тисячі років ландшафт визначав побут, вдачу і долю тих, хто жив на цих землях. Змінювались народи, релігії, царства але ландшафт диктував своє. Технічний прогрес поставив хрест на українському селові і теперішні сорокарічні, певно, останні з тих, хто пам'ятає залишки стародавнього способу життя.

balu: (Gene Kranz. Запарка.)
2017-07-07 02:50 pm

(no subject)

На відео офіс Інтелект-Сервісу. Ви ще дивуєтесь, чому став можливий Пєтя?

Між іншим, кілька років тому я мав справу з цією конторою. Там адміна не було і була фряха на серваку з апдейтами. І ніхто не знав, що там з нею потрібно робити.

ЗІ: Ось вам картинка для затравки


balu: (Default)
2017-07-05 01:41 pm

Робоче

Народ зазвичай постить фотачкі їжі. Я теж люблю їжу, вона смачна. А ще я люблю свою роботу, тому запощу робочу обстановку.
На скрінові моє робоче середовище - Ubuntu Mate у класичній двопанельній конфігурації. На верхній панельці ярлички для вогнелиса (якого треба на щось міняти), emacs (улюблене середовище для програмування), віндовий IBExpert (так, деякі віндові програми можуть працювати у Linux), NetBeans (для java, яку я не люблю), VirtualBox, одна з власних розробок, XTerm (улюблена консолька), qpdfview та AndroidStudio. Нижня показує запущені програми. Зазвичай я не бачу панельок бо по F11 усі вікна перемикаються у повноекраний режим.
Перемикання мов у мене по CapsLock - для англійської, а Shift+CapsLock для української.
Зараз відкрито emacs. Для серйозних проектів на java я використовую NetBeans, а от для чогось маленького, експериментів якихось вистачає і emacs - він вміє багато того, що повинна вміти IDE, але він набагато шустріший, ергономічніший і його легко підлаштувати під себе. Є ще кілька ніш, під які я кращих альтернатив не знайшов. Одна з них - ecb (браузер кода). Я використовую його саме у такому варіанті, але є ще кілька. Найбільша кіллер-фіча ecb - це розумне вікно компіляції: воно вміє збільшуватися тоді, коли це необхідно, тримаючи твого улюбленого розміра весь інший час. Ще одна кілер-фіча - eshell. Це поєднання системної командної оболонки і інтерпретатора lisp. Останній я постійно використовую у якості калькулятора чи для разових задач.
Кольорова схема emacs для моїх очей оптимальна і підібрана за багато років. Нажаль, у інших середовищах воно якось не те.
(повноекранне зображення)balu: (Default)
2017-07-04 05:22 pm

Віндове

Пєтя.А черговий раз показав мінуси вінди у плані безпеки. Як відомо, Майкрософт ще у квітні накатала виправлення на дірку, якою скористалися розробники wanna cry чи Пєті. Але чому навіть великі компанії не встановили його? Відповідь знаходиться принципі установки оновлень вінди. В нормальних системах оновлення ставляться під час роботи і лише зрідка хочуть перезавантаження, яке відбувається у штатному, для користувача, режимі.
Але найпопулярніша десктопна ОС не така. Застосування оновлень вимагає довгого вимкнення, аж до години. І довгого увімкнення. А це означає, що ніхто не буде регулярно затримуватися після роботи, щоб оновити систему. Адмін просто вимкне оновлення.
І це я мовчу про брендмауер чи розділення ресурсів по мережі, які дешевше вимкнути, ніж налаштувати, особливо, як мережа неоднорідна.

Як ви думаєте, Пєтя сильно змінить практику роботи адмінів? Я б на вашому місці купив флешку для бекапів.